#اخبار کرونا #مذاکرات وین #اخبار دربی #خرید اقلام تنظیم بازاری در سامانه بازرگام bazargam.com #آلودگی هوا #دریافت کارت واکسن vcr.salamat.gov.ir #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #اخبار فرهنگیان

قیمت ملک در ترکیه به پول ایران چقدر است؟

خرید خانه در ترکیه به یکی از اولویت های ایرانیان تبدیل شده و می توان گفت که دارای اهمیت بسیار بالایی نیز می باشد.

پس از اقدام برای خرید خانه می توانند در مدت زمان کوتاهی پاسپورت این کشور را به دست آورده و بدون داشتن ویزا نیز به ۷۱ کشور سفر کنند امروز در این مقاله قصد داریم مواردی در رابطه با قیمت ملک در ترکیه به پول ایران برای شما بیان کنیم پس دعوت می ‌کنیم که تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

 

اکثر ایرانیان بر این باورند با توجه به وجود تحریم‌ها فکر درستی در رابطه با حفاظت از سرمایه خود داشته باشند و یکی از این راه‌ها خرید ملک در ترکیه می باشد و با این کار علاوه بر حفظ سرمایه می ‌توانند به راحتی اقامت ترکیه را نیز به دست آورند، اما در ابتدا لازم است شما قرارداد خرید خانه را امضا کرده و پس از آن نیز نسبت به کارهای اقامت خود اقدام کنید. با توجه به این مورد که ترکیه تقریباً دارای یک اقتصاد ثابت می باشد از این امکان برخوردار بوده تا قیمت ملک را تقریباً ثابت نگه دارد و می ‌توان گفت در انجام این کار نیز موفق عمل کرده است، اما با وجود این شرایط نیز بسیاری از افراد لازم دارند پیش از اقدام برای خرید از قیمت ملک در ترکیه به پول ایران اطلاعات کاملی را داشته باشند.

دقت داشته باشید مشاورین موسسه سروش فردا نیز می توانند پاسخگویی بسیار مناسبی برای سوالات شما باشند از این رو می توانید تنها با تماس یا حتی مراجعه حضوری مشاوره کاملی را دریافت کنید.

قیمت ملک در ترکیه به تومان:

توجه داشته باشید با توجه به تغییرات و بالا رفتن تورم ممکن است تا حدودی در قیمت ‌ملک نیز تغییراتی ایجاد شود، اما به طور کلی می توان بیان کرد برای خرید خانه در ترکیه به پول ایران قیمت پایه ‌ای از ۷۰۰ میلیون تومن شروع خواهد شد.

بسیاری از افراد این تصور را دارند به دلیل قیمت پایین ممکن است خانه در یکی از شهرهای دور افتاده ترکیه قرار داشته باشد، اما این باور غلطی است و ملک در مناطق متوسط این کشور قرار گرفته است.

برای آگاهی بیشتر شما می توان بیان کرد برای خرید یک خانه ۷۰ متری که در غرب ترکیه وجود دارد و مجهز به یک اتاق خواب می باشد لازم است ۳۰۰ هزار لیر پرداخت کنید که این مبلغ معادل ۷۰۰ میلیون تومن پول ایرانی می باشد.

لازم است این نکته را بیان کنیم قیمت ملک در ترکیه به پول ایران در هر منطقه دارای هزینه های متفاوتی می باشد، به عنوان مثال در استانبول به این دلیل که یکی از شهرهای توریستی کشور ترکیه می باشد همواره بهترین نقطه برای خرید ملک و همچنین سرمایه گذاری افراد است. همان طور که گفته شد قیمت خانه یک خوابه در این شهر تقریباً از ۳۰۰ لیر شروع شده و با توجه به متراژ امکاناتی که شما در نظر دارید افزایش خواهد یافت.

ویژگی های مهمی که باعث خرید ملک در ترکیه می شود:

قطعا افرادی که سعی دارند در این کشور اقدام به سرمایه ‌گذاری و خرید ملک کنند دلایل خاصی را نیز به همراه دارد و می تواند مربوط شود به ویژگی ‌های مهم کشور ترکیه. از جمله دلایل مهم عبارتند از:

 

برای گرفتن اقامت در بسیاری از کشورهای مختلف ممکن است دچار مشکلات فراوانی شوید اما با توجه به این موضوع کرد فرهنگ دو کشور ترکیه و ایران به یکدیگر نزدیک است باعث شده خرید ملک در این کشور راحت شود.

موارد مهمی که می‌تواند در قیمت ملک در ترکیه به پول ایران تاثیر گذار باشد:

مرحله اول لازم است این نکته را در نظر داشته باشید قرار است در کدام شهر ترکیه برای خرید خانه اقدام کرده و به طور کامل از شرایط زندگی در آن شهر آگاهی لازم را پیدا کنید.

در نظر داشته باشید مراکز خرید و درمانی تا چه حدی از محل سکونت شما فاصله دارند

 این مورد که شما قصد خرید ملک آپارتمانی، ویلایی، تجاری و اداری را دارید نیز می ‌تواند روی هزینه تاثیر گذار باشد.

در هر صورت امکانات نیز می توانند تاثیر خاصی روی هزینه ملک داشته باشند.

نکات مهمی که برای خرید خانه در ترکیه باید در نظر داشته باشید:

شما پیشنهاد می‌ دهیم چنانچه قصد دارید در این کشور برای خرید ملکی اقدام کنید به موارد زیر توجه لازم را داشته باشید.

لازم است برای آگاهی بیشتر شما این نکته را بیان کنیم، حداقل سرمایه لازم برای خرید ملک در ترکیه ۲۵۰ هزار لیر یعنی معادل ۶۰۰ میلیون تومان می باشد.

 

سخن پایانی:

در این مقاله سعی کردیم تا برای شما نکات لازم در رابطه با قیمت ملک در ترکیه به پول ایران را بیان کنیم و همچنین به توضیح این موضوع پرداختیم که در صورت خرید ملک در ابتدا باید این نکته را در نظر داشته باشید قصد خرید خانه در چه شهری را دارید، به این دلیل که قیمت ملک در شهرهایی مانند آنتالیا و استانبول با توجه به این موضوع که از شهرهای توریستی کشور ترکیه هستند متفاوت و شاید اندکی افزایش نسبت به سایرین را به همراه داشته باشد. البته شما می توانید برای دریافت اطلاعات دقیق تر به سایت سروش فردا مراجعه کرده و توضیحات کامل را در آن مطالعه فرمایید. امیدواریم مطالب گفته شده مورد تایید شما قرار گرفته باشند.


۱۱:۰۶:۱۴ | سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | Tuesday 19 / 10 October / 2021