#ماه محرم #یورو 2024 #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #پرسپولیس #استقلال

ارسال بار و کالا به ترکیه

برای ارسال بار و کالا به ترکیه دانستن این نکات ، بسیار لازم و ضروری می باشد در این مقاله سعی شده است که به تمام این نکات اشاره گردد.

برای ارسال بار به ترکیه اول از همه باید بدانید که چه نوع بار و کالاهایی از مواردهای ممنوعه می باشند و نمی شود آن ها را حمل کرد که بارهای ممنوعه ارسال بار به ترکیه شامل :

 

مواد خوراکی

مواد بهداشتی و لوازم های بهداشتی

لوازم های آرایشی

سیگار و دخانیات

اسلحه و مهمات

عتیقه و آثار هنری ایرانی

طلا و جواهرات

سنگ های قیمتی بیش تر از مصرف شخصی

 

این کالاها و بارها برای ارسال بار به ترکیه و شهرهای ترکیه مثل استانبول، آنتالیا، ازمیر و ... ممنوع می باشند و نمی شود ولی بعضی از آن ها را به صورت مسافربری می توان حمل کرد.

 

یکی دیگر از موارد مهم برای ارسال بار به ترکیه داشتن یک سری مدارک می باشد که در ادامه به توضیح آن هم می پردازیم.

 

 

مدارک های مورد نیاز برای ارسال بار به ترکیه و شهرهای ترکیه ( استانبول – آنتالیا )

 

مدارک هایی که برای ارسال بار به ترکیه و شهرهای ترکیه لازم می باشد شامل موارد زیر هستند و نداشتن آن ها می تواند مشکلاتی را به وجود بیاورد.

 

کیملیک

پکینگ لیست

اصل پاسپورت، اصل شناسنامه و اصل کارت ملی

 

مدارک های مورد نیاز ارسال بار به ترکیه و شهرهای ترکیه موارد بالا می باشند مثلا کیملیک به معنی هویت است و همان کارت اقامت موقت در ترکیه می باشد.

 

در ترکیه تا 90 روزه می شود بدون ویزا اقامت داشت ولی اگر بخواهید یک سال یا بیش تر در کشور ترکیه ماندگار شوید و باید کیملیک یا همان کارت اقامت ترکیه را داشته باشید.

 

پکینگ لیست هم به این است که تمام موارد بار و لوازم را به دو زبان ترکی و فارسی می نویسند و اطلاعاتی که در پکینگ لیست می نویسند شامل :

 

نام و آدرس کامل، تلفن

نام آدرس شخصی که از رسیدن بار و کالا به مقصد باید اطلاع داشته باشد

کشور و محل بارگیری و تخلیه بار

شماره و تاریخ صدور فاکتور

نوع پرداخت نقدی یا اعتبار اسنادی

وزن خالص بار و کالا

وزن ناخالص بار و کالا

 

روش های ارسال بار به ترکیه

 

برای ارسال بار به ترکیه از سه روش می توان استفاده کرد که این روش ها شامل :

حمل بار به زمینی

حمل بار به صورت هوایی

حمل بار به صورت دریایی

 

روش دریایی کاربرد کمتری دارد و برای ارسال بار به ترکیه بیش تر از روش زمینی و هوایی استفاده می شود ولی به دلیل این که روش زمینی هزینه کمتری نسبت به هوایی دارد این روش را اکثر افراد انتخاب می کنند.

 

در روش زمینی ارسال بار به ترکیه از تریلی های ترانزیت و کامیون های مسقف که مناسب این کار می باشند استفاده می شود و هم به صورت فول تراک و هم به صورت خرده بار می توان ارسال به ترکیه را انجام داد.

 

در روش هوایی به دلیل این که هزینه بیش تری نسبت به حمل به صورت زمینی دارند عده خیلی کمی هستند که این روش را انتخاب می کنند و در روش هوایی ابتدا تمام بار و لوزام ها را برای جلوگیری از آفت سم پاشی می کنند و سپس در داخل هواپیما قرار می دهند.

 

یکی از باربری هایی که هم روش زمینی و هم روش هوایی را برای ارسال بار به ترکیه و شهرهای آن مثل ارسال بار به آنتالیا، ارسال بار به استانبول را به دو صورت زمینی و هوایی با کمترین هزینه انجام می دهد باربر بین المللی الوبار می باشد.

ارسال بار به ترکیه با بیمه نامه بین المللی

 

بیمه برای ارسال بار به تمام نقاط مخصوصا حمل و نقل خارج از کشور بسیار مهم می باشد و امکان دارد در حین مسیر حوادث های بسیار خطرناکی رخ بدهد و وجود بیمه نامه بسیار الزامی می باشد.

 

سعی کنید باربری هایی را انتخاب نمایید که بیمه نامه بین المللی داشته باشند و پیشنهاد ما باربری الوبار می باشد و دلیل آن این است که الوبار تا سقف 500 میلیون تومان به صورت رایگان بار و کالاها را بیمه می کند و هم بیمه نامه ایران، هم بیمه نامه آسیا و هم سی ام ار دارا می باشد.

 

باربری بین المللی الوبار را انتخاب نمایید و بارهایتان را سالم دریافت نمایید و اصلا نگران آن ها نباشید و اگر مشکلی پیش بیاید بیمه نامه الوبار آن را جبران می کند.

 

هزینه ارسال بار به ترکیه چقدر است ؟

 

این سوال خیلی از افراد می باشند و همواره به دنبال باربری های می گردند که ارسال بار به ترکیه و شهرهای آن مثل ارسال بار به استانبول را با کمترین قیمت انجام بدهند.

 

اول به این می پردازیم که هزینه ارسال بار به ترکیه چقدر است و چه عوامل های بر هزینه تاثیر گذار می باشد و باعث می شود که قیمت همواره در حال متغیر باشد.

 

عوامل های تاثیر گذار بر کرایه می توان به مواردی مثل :

ارسال بار به صورت زمینی یا هوایی

ارسال به صورت خرده بار یا فول تراک

طول مسافت

نوع بار و اثاث منزل

 

این ها موارد های هستند که بر هزینه ارسال بار به ترکیه تاثیر گذار می باشند اما خوب این را می دانیم که افراد به دنبال قیمت دقیق هستند که پیشنهاد ما این است که باربری بین المللی الوبار تماس بگیرید و اطلاعات دقیق در مورد قیمت را بدست بیاورید.

 

باربری بین المللی الوبار برای خدمات ارسال بار به ترکیه و شهرهای آن تخفیف های ویژه ای را در نظر گرفته است و خدمات خود را با کمترین نرخ کرایه ارائه می دهد.

 

نتیجه گیری:

خوب ما در بالا به موارد های مهم ارسال بار به ترکیه پرداختیم ولی پیشنهاد ما باربری بین المللی الوبار برای باربری به ترکیه می باشد که دلیل آن هم این است که الوبار خدمات خود را با تخفیف ویژه و ارزانترین قیمت انجام می دهد.

 

باربری بین المللی الوبار مشاوره رایگان به صورت صفر تا صد برای ارسال بار به ترکیه ارائه می دهد و با مشاوره افراد هر اطلاعاتی را که نیاز داشته باشند در اختیارشان قرار می دهد و مشاوران بین المللی الوبار در تمام روزهای هفته آماده پاسخ گویی می باشند و به تمام سوالات پاسخ می دهند.

 

الوبار هم روش زمینی و هم روش هوایی چه به صورت خرده بار و چه به صورت فول تراک برای ارسال بار به ترکیه ارائه می دهد و با داشتن چندین سال سابقه متخصص در این زمینه می باشد.

 

ارائه بیمه نامه بین المللی از دیگر خدمات باربری الوبار می باشد و الوبار تا سقف 500 میلیون تومان بار و لوازم ها را بیمه می کند.

 

برای کسب اطلاعات بیش تر و دقیق تر در مورد ارسال بار به ترکیه و ارسال بار به شهرهای ترکیه مثل ( استانبول – آنتالیا – ازمیر – وان – آنکارا – آلانیا و ... ) با کارشناسان بین المللی شرکت الوبار تماس بگیرید و هر اطلاعاتی که مورد نیازتان هست را بدست بیاورید.

 

شماره تماس : 02140333723

 

https://aloobar.net وبسایت


۱۱:۱۸:۱۱ | چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۴۰۰ | Wednesday 10 / 11 November / 2021