#ماه محرم #یورو 2024 #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #پرسپولیس #استقلال

5 دلیل برای اینکه باید یک لوگو موشن داشته باشید

آیا تا به حال انجام یک بازی ویدیویی مدرن را شروع کرده اید و از لوگوهای متحرک EA Sports یا Rockstar Games شگفت زده شده اید؟

صرافی ارز دیجیتال

 

از آنجایی که ساخت لوگو موشن است و صدای هیجان انگیز آن در پس زمینه پخش می شود، بینندگانی را که وسوسه می شوند به جلو بروند جذب و شگفت زده می کند. علاوه بر این، اگر به یاد بیاورید که لوگو موشن MGM چه احساسی در شما ایجاد می کرد که تام و جری شروع به کار کرد، مطمئناً متوجه می شوید که لوگوهای متحرک چقدر مهم هستند!

از طریق GIPHY

در عصر مدرن دیجیتال مارکتینگ و رسانه، کسب و کارها به دلایلی از لوگوهای متحرک به جای لوگوهای سنتی استفاده می کنند. دپارتمان های بازاریابی شرکت های بسیار معتبر تحقیقاتی را در مورد مفید بودن لوگوهای متحرک برای سودآوری و گسترش پایگاه مشتری انجام داده اند و محبوبیت شدید لوگوهای متحرک از نتایج تحقیقات مشهود است.

 

انیمیشن نه تنها به مهارت های استثنایی نیاز دارد، بلکه به خلاقیت فوق العاده ای نیز نیاز دارد. ممکن است انیمیشن ساده همیشه برای حیرت بینندگان کافی نباشد و بنابراین طراحی انیمیشن باید مبتکرانه، منحصر به فرد و جذاب باشد. برای این کار، باید مطمئن شوید که شرکتی که برای این شغل استخدام می‌کنید متشکل از انیماتورهای بسیار با استعدادی است که دارای یک نمونه کار عالی هستند.

 

در اینجا پنج دلیل مهم وجود دارد که نشان می دهد چرا باید یک لوگو موشن همراه با استدلال های پشتیبانی کننده داشته باشید:

 

شناخت نام تجاری بسیار زیاد با سرمایه گذاری کم

از آنجایی که طراحی و ظاهر یک لوگو موشن بسیار جذاب است، برای مدت بسیار طولانی در ذهن بینندگان باقی می ماند. لوگوهای سنتی در حال حاضر آنقدر رایج هستند که بعید است هر مشتری بالقوه آن را به خاطر بسپارد. اگر انیمیشن روی نقطه باشد، بینندگان نه تنها آن را به خاطر می‌آورند، بلکه ممکن است آن را با دوستان خود نیز در میان بگذارند که به این معنی است که آگاهی از برند شما در مدت زمان کوتاهی بالا خواهد رفت.

 

علاوه بر این، لوگوهای متحرک آنقدر که شما فکر می کنید گران نیستند. از آنجایی که کسب‌وکارها باید بخش عمده‌ای از کل بودجه خود را به بازاریابی اختصاص دهند، دریافت یک لوگو موشن ساخته شده از یک تیم معتبر متحرک با توجه به اینکه کمک قابل توجهی به ایجاد آگاهی از برند می‌کند، ارزشمند است.

 

با این حال، در دام شرکت‌هایی که قیمت‌های بسیار بالایی را دریافت می‌کنند، نیفتید، زیرا ممکن است کار آنها با برخی از شرکت‌هایی که قیمت رقابتی در بازار دریافت می‌کنند تفاوت زیادی نداشته باشد.

 

همگام شدن با نوآوری های بازاریابی صنعت

یک قانون اساسی بازار این است که هر شرکتی باید با همان سرعتی که رقبا دارد نوآوری کند، در غیر این صورت با هزینه های تولید بالا مواجه می شود که در نهایت آنها را از صنعت خارج می کند.

 

در مورد بازاریابی هم همینطور است. اگر به استفاده از لوگوی سنتی خود ادامه دهید، این احتمال وجود دارد که رقبای شما مشتریان بالقوه زیادی را از طریق لوگو موشن منحصر به فرد خود در رسانه های دیجیتال جذب کنند. همچنین باعث شهرت یک شرکت در بازار می شود زیرا مشتریان این نکته را دریافت می کنند که شرکت خوب عمل می کند و مایل است برای بازاریابی هزینه کند.

 

لوگو موشن جذاب است

یکی دیگر از دلایل مهم اینکه چرا لوگو موشن ممکن است برای شما ضروری باشد این است که برخلاف لوگوهای سنتی جذاب است. همانطور که شکل لوگو تغییر می کند و جلوه های متحرک نمایش داده می شود، بینندگان وسوسه می شوند که انیمیشن کامل را تماشا کنند که تنها مزیت جذاب بودن هر محتوایی است. هنگامی که بینندگان درگیر هستند، برند شما را به خاطر خواهند آورد و شما را از لیستی از مشاغل در صنعت نادیده نخواهند گرفت.

 

با این حال، خلاقیت بسیار زیادی برای ایجاد این تعامل بین محتوای بصری و بینندگان مورد نیاز است. برخی از لوگوهای متحرک ممکن است چیز جدید و جالبی در خود نداشته باشند و این بدان معناست که هدف اصلی یک لوگو موشن را برآورده نمی کند. بنابراین، قبل از ارائه دستورالعمل به شرکت طراحی لوگو، با یک متخصص خلاق مشورت کنید و ایده های لوگو را با آنها در میان بگذارید. در مورد دستورالعمل ها بسیار دقیق باشید و از شرکت بخواهید هر چند بار که می خواهید در طرح تغییراتی ایجاد کند.

 

در بازاریابی دیجیتال کمک می کند

یک استراتژی بازاریابی محبوب تقریباً هر شرکتی این است که یک ویدیوی تبلیغاتی منحصر به فرد و جذاب برای تجارت خود ایجاد کند تا حداکثر بازدید را برای آگاهی از برند داشته باشد. از آنجایی که یک ویدیوی تبلیغاتی معمولا با لوگوی شرکت به پایان می رسد، داشتن یک لوگوی سنتی ممکن است کل ویدیوی تبلیغاتی را خراب کند.

 

زمانی که ویدیو با یک لوگو موشن جذاب به پایان می رسد، تأثیر ویدیو به میزان قابل توجهی افزایش می یابد و معمولاً در ذهن بینندگان باقی می ماند. اگر یک لوگو موشن منحصر به فرد از کسب و کار خود را در ویدیوی تبلیغاتی قرار ندهید، تبلیغات رقبا ممکن است بسیار جذاب تر از تبلیغات شما به نظر برسد و این بدان معناست که ممکن است مشتریان بالقوه را از دست بدهید.

 

این واقعیت که لوگوهای متحرک را می توان هر بار برای یک ویدیوی تبلیغاتی جدید کمی تغییر داد به این معنی است که طراحی اولیه فقط یک بار ایجاد می شود. سپس طراح شما می‌تواند تغییرات مورد نیاز را با توجه به تم رنگی و جلوه‌های ویدئویی اعمال کند.

 

لوگو موشن می تواند همه چیز را در مورد کسب و کار شما بگوید

در نهایت، گفته می شود که لوگو موشن منبع عالی برای داستان سرایی تجاری است. برخی از ذهن های بسیار خلاق قادر به ایجاد لوگوهای متحرک هستند که در آن انیمیشن همه چیز را در مورد تجارت به تصویر می کشد. انیمیشن های موجود در لوگوهای کوکا کولا، گوگل و Designers.MX چند نمونه از بین صد برند هستند که داستانی را روایت می کنند.

 

لوگو به گونه ای شکل گرفته است که به بینندگان در مورد آنچه کسب و کار می فروشد اشاره می کند. این نه تنها یک لوگو را از یک جهت تعاملی می کند، بلکه کارایی آگاهی از برند را برای بازاریابی کسب و کار افزایش می دهد.

 

اینها مهمترین دلایلی هستند که نشان می دهد چرا باید در اسرع وقت یک لوگو موشن برای کسب و کار خود بدون توجه به اندازه و بازار کسب و کار خود تهیه کنید. این واقعیت که رقبا شروع به استفاده از لوگوهای متحرک در دیجیتال مارکتینگ کرده‌اند، پایبندی به طراحی لوگوی سنتی را برای شما بسیار خطرناک می‌کند، زیرا ممکن است تصویری منفی در ذهن مشتریان بالقوه ایجاد کند که ممکن است تصور کنند کسب‌وکار شما نمی‌تواند با آن‌ها هماهنگی داشته باشد. نوآوری های بازار به دلایلی

 

از آنجایی که کسب‌وکارها مقدار قابل توجهی پول را برای بازاریابی اختصاص می‌دهند، صرف چند دلار اضافی برای طراحی لوگو موشن هیچ آسیبی به شرکت وارد نمی‌کند. در واقع، به احتمال زیاد آگاهی از برند شما را بهبود می بخشد، پایگاه مشتری را گسترش می دهد و شهرت مثبتی در بازار ایجاد می کند. بنابراین به دنبال یک تیم با استعداد متحرک باشید و شروع به جستجوی ایده کنید!

 


۱۰:۱۶:۱۴ | سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ | Tuesday 17 / 05 May / 2022