#اخبار غزه و فلسطین #سامانه نظر نانوایی ها nazar.ir #اخبار هواشناسی #تعطیلی ها #آلودگی هوا #انتخابات مجلس #پرسپولیس #استقلال #اخبار فرهنگیان و آموزش و پرورش

امیر مسعودی و اوج یادگیری

فیزیک از جمله درس‌های بسیار مهم کنکور تجربی و ریاضی است. با تهیه‌ی دی وی دی‌های فیزیک اوج یادگیری که مهم‌ترین مباحث درس فیزیک توسط یکی از اساتید برتر و حاذق کشور یعنی امیر مسعودی تدریس می‌شود، می‌توانید موفقیت خود در کنکور و کسب درصد بالا در بخش فیزیک را تضمین شده بدانید.

آشنایی با مهندس امیر مسعودی

فیزیک از جمله درس‌های بسیار مهم کنکور تجربی و ریاضی است که درصد زیادی از موفقیت شما در کنکور، در گرو تسلط بر مباحث مهم این درس و پاسخ دهی راحت به تست‌های بخش فیزیک می‌باشد. با تهیه‌ی دی وی دی‌های فیزیک اوج یادگیری که مهم‌ترین مباحث درس فیزیک توسط یکی از اساتید برتر و حاذق کشور یعنی امیر مسعودی تدریس می‌شود، می‌توانید موفقیت خود در کنکور و کسب درصد بالا در بخش فیزیک را تضمین شده بدانید.

اوج یادگیری ، حقانیت نام برند خود را با همکاری با اساتید خبره‌ای همچون امیر مسعودی و عارف ربیعیان به اثبات رسانده است.

امیر مسعودی یکی از برترین اساتید فیزیک و ریاضی کشور است که ترفند و روش اختصاصی خود را برای آموزش مباحث اصلی ریاضی و فیزیک کنکور و حل تست های این دروس در موسسه کنکور آسان است به کار می‌گیرد. وی مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه شریف تهران اخذ نموده و به عنوان یکی از بهترین اساتید فیزیک، برنامه‌های آموزشی مختلفی را در صدا و سیما و سراسر نقاط کشور اجرا می‌کند؛ همایش‌های فیزیک برگزار شده توسط دکتر مسعودی، از پرمخاطب‌ترین همایش‌های کنکوری در سراسر کشور شناخته می‌شوند.

سابقه‌ی چندین ساله‌ی استاد امیر مسعودی در تدریس ریاضی و فیزیک کنکور، وی را به یکی از بهترین اساتید کشور که دارای سبک تدریس مخصوص به خود می‌باشد تبدیل ساخته است. دی وی دی‌های ریاضی و فیزیک اوج یادگیری که با همکاری مهندس امیر مسعودی تهیه شده‌اند، بیشترین تاثیر را در موفقیت داوطلبان کنکور در حل سوالات هر یک از این دروس به همراه داشته است.

امیر مسعودی

 

عارف ربیعیان

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های تهیه‌ی دی وی دی‌های آموزشی شیمی اوج یادگیری ، مهارت و تخصص بالای مهندس عارف ربیعیان در آموزش تست ‌های این درس به شکل کاملا مفهومی می‌باشد؛ به نحوی که داوطلبانی که مایل هستند تا درصد درس شیمی آن‌ها در کارنامه‌ی کنکور بالا باشد، می‌توانند با استفاده از این دی وی دی‌های کنکور آسان است نکات کلیدی و مهم برای حل هر یک از تست‌های کنکور را به شکل دقیق آموخته و در حل سریع و راحت سوالات کنکور به شکلی موفق حاضر شوند.

با توجه به تکنیک ویژه‌ی عارف ربیعیان در تحلیل و پاسخ دهی به تست‌های کنکور، در بسیاری از برنامه‌های آموزشی کنکور نظیر برنامه یادگیری آسان و اوج یادگیری برای تدریس درس شیمی از وی دعوت به عمل می‌آید.

عارف ربیعیان

 

روش تدریس امیر مسعودی

سوال بسیاری از داوطلبان کنکور که به دنبال منابع کنکوری مفید و مناسب هستند این است که آیا با تهیه‌ی پکیج‌های آموزشی ریاضی و فیزیک امیر مسعودی می‌توان در کنکور موفق شد؟

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های تهیه‌ی این پکیج‌های آموزشی انتشارات گیلنا این است که امیر مسعودی تدریس دروس ریاضی و فیزیک را بر اساس بودجه بندی کنکور انجام می‌دهد؛ بنابراین این اطمینان به داوطلبان داده خواهد شد که با تهیه این دی وی دی‌ها و دنبال کردن برنامه تدریس مهندس مسعودی در یادگیری آسان ، قطع به یقین می‌توانند به درصد بالایی از سوالات ریاضی و فیزیک کنکور پاسخ دهند.

با توجه به این که یادگیری روش تست زنی و حل سوالات کنکوری با بکارگیری ترفندهای حل سریع و راحت سوالات کنکوری بیشترین تاثیر را در موفقیت داوطلبان در کنکور و کسب رتبه‌ی عالی در این آزمون سرنوشت ساز دارد، تهیه‌ی پکیج آموزشی دکتر امیر مسعودی در انتشارات گیلنا که ترفندهای ویژه و کاربردی برای حل راحت و سریع این تست‌ها را به طور دقیق به شما آموزش می‌دهد با موفقیت تضمینی دانش آموزان در کنکور رابطه‌ی مستقیم خواهد داشت.

مهم‌ترین ویژگی روش تدریس امیر مسعودی، تدریس تخصصی و مفهومی نکات برای تست زنی می‌باشد، به نحوی که داوطلبان قادر هستند در کمترین زمان، بخش زیادی از سوالات تخصصی و پیچیده‌ی فیزیک و ریاضی کنکور را حل کنند.

موضوع دیگر این که پکیج‌های آموزشی کنکور آسان است به شکلی تهیه شده‌اند که داوطلبان کنکورهای تجربی و ریاضی می‌توانند به طور مشترک از این پکیج‌ها استفاده کرده و مباحث اصلی دروس ریاضی و فیزیک کنکور را به شکل مفهومی یاد بگیرند.

 

اوج یادگیری

 

پکیج شیمی عارف ربیعیان

داوطلبان در نظر داشته باشند با تهیه‌ی پکیج‌های آموزشی شیمی عارف ربیعیان از برنامه اوج یادگیری، جزوه‌های مهندس عارف ربیعیان نیز در اختیارشان قرار خواهد گرفت؛ این جزوه‌ها که توسط خود عارف ربیعیان تالیف شده‌اند، مهم‌ترین نکات و ترفندها تست زنی ذکر شده، ترفندهای ساده و راحت حل سوالات شیمی کنکور به شکل دقیق تحلیل شده‌اند که دانش آموزان می‌توانند برای مطالعه و جمع بندی نکات ریز و بسیار مهم مرتبط با هر یک از مباحث کنکوری به مطالعه‌ی این جزوات بپردازند.

عارف ربیعیان علاوه بر تولید و عرضه‌ی تمامی محصولات و پکیج‌های آموزشی موسسه اوج یادگیری ، گروهی از مشاوران منتخب کنکوری را هدایت می‌کند که می‌توانند برنامه‌ی موفقیت تضمینی و راحت در کنکور را برای داوطلبان تنظیم کنند؛ به طوری که این برنامه اصلا سنگین نیست و مطابق با میزان اراده و تمایل داوطلبان برای کسب رتبه‌ی عالی در کنکور تنظیم می‌شود.

با توجه به تمامی ویژگی‌ها و قابلیت‌های پکیج‌های آموزشی عارف ربیعیان، در صورت تمایل به تهیه‌ی این پکیج‌ها و تضمین موفقیت خود در کنکور سراسری، می‌توانید این پکیج‌ها را با تخفیف‌هایی ویژه از سایت یادگیری آسان تهیه کنید.

نحوه سفارش پکیج اوج یادگیری

دانش آموزان و داوطلبان عزیز جهت تهیه پکیج های اورجینال و اپدیت شده موسسه اوج یادگیری با تدریس مهندس عارف ربیعیان و مهندس امیر مسعودی ، میتوانند با شماره دفتر مرکزی کنکور آسان است به شماره 02166552600 تماس حاصل فرمایند و یا به سایت دفتر مرکزی یادگیری آسان به نشانی https://asanyadgiri.com  مراجعه نمایند.


۱۱:۰۱:۱۹ | یکشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ | Sunday 11 / 09 September / 2022