#کالابرگ الکترونیک #غزه #پرسپولیس #استقلال #اخبار آموزش و پرورش

سایز بندی پوشک جان ب ب

چه سایز پوشکی باید برای کودک انتخاب کنیم؟ برای انتخاب قد و وزن را در نظر بگیریم یا سن کودک را؟ اکثر والدینی که به تازگی صاحب فرزند شده اند با این سوالات رو به رو می‌شوند.

در میان محصولات بهداشتی نوزاد و کودک، برند ترکی جان ب ب پوشک‌هایی با کیفیت و با دوام برای انواع سایز تهیه و عرضه کرده است. برای انتخاب سایز مناسب پوشک برای فرزند خود ما را همراه کنید.

 پوشک جان ب ب ساخت کشور ترکیه بوده و توانسته با ارائه کیفیت بالا و طراحی مدرن خود، نظرات مثبتی را جلب نماید. انواع پوشک‌های این برند حالت ارتجاعی و جذب بالا دارند و در طراحی آن‌ها لایه‌های مختلفی قرار داده شده است و با وجود لوسیون، اکسید روی و ویتامین E، پوست کودک شما را حفظ خواهند کرد. برای خرید پوشک این برند،  باید با سایز بندی پوشک بچه جان ب ب آشنا باشید.

 

https://khabarpu.com/img/post/1684926088.jpg

 

سایز بندی پوشک بچه جان ب ب

مادران و پدرانی که صاحب فرزند کوچک هستند، همیشه سعی دارند تا بهترین پوشک و لوازم بهداشتی را برایش تهیه نمایند. توجه به نیازهای فرزند از اولویت‌های آن‌ها در انتخاب این وسایل خواهد بود. سایز بندی پوشک جان ب ب رنج سنی مختلفی را شامل می‌شود. از سایز یک تا شش می‌توانید آنچه مورد نیاز دارید را تهیه نمایید.

سایز بندی پوشک بچه جان ب ب می‌تواند بر حسب وزن یا سن کودک صورت گیرد. اگر با توجه به سن قصد خرید داشته باشید، برای نوزادان تا 6 ماهگی پوشک جان ب ب با سایز 1 معمولا مناسب خواهد بود. محصولات شرکت جان ب ب، محصولاتی اقتصادی شناخته‌‌‌ می‌شوند، در نتیجه قیمت پوشک جان ب ب سایز 1 در محدود قیمتی است که بتوانید به راحتی آن را تهیه نمایید.

برای نوزادانی که بالای 6 ماه سن دارند پوشک جان ب ب با سایز 2 بهتر خواهد بود. برای کودکان بزرگتر سایزها 3 و 4 توصیه می‌شود. اگر به دنبال پوشکی هستید که سایز بندی مناسبی داشته باشد، پوشک‌های جان ب ب می‌توانند یکی از بهترین گزینه‌ها باشند. این پوشک‌ها با توجه به وزن و سن بچه‌ها دسته بندی‌‌‌ می‌شوند.

در سایز بندی پوشک جان ب ب، اگر بخواهید از نظر وزن سایز مناسبی را انتخاب نمایید، از سایز 1 تا 6 هر کدام مناسب وزن‌هایی متفاوت برای نوزادان خواهند بود. سایز 1 برای کودکانی که بین 2 تا 5 کیلوگرم وزن داشته باشند مناسب خواهد بود. همچنین دو نوع سایز 4 تهیه و عرضه شده است. یک مورد سایز 4 که مناسب کودکانی با وزنی بین 7 تا 14 کیلوگرم هستند و پوشک جان به به سایز 5 مناسب کودکانی با وزنی در حدود 9 تا 16 کیلوگرم خواهد بود. تفاوت دیگر این دو محصول در تعداد پوشک در هر بسته نیز است. نوع اول 42 عدد پوشک و نوع دوم شامل 34 عدد پوشک می‌شود.

پوشک‌های بچه جان ب ب با ویژگی‌های مثبتی روانه بازار‌‌‌ می‌شوند. این پوشک‌ها از پوست حساس بچه‌ها محافظت خواهند کرد؛ جذب بالایی دارند و مانع از نشت مایعات‌‌‌ می‌شوند. همچنین، طراحی مدرن آن‌ها باعث شده تا مراحل تعویض پوشک به راحتی صورت گیرد.

چه تعداد پوشک تهیه شود؟

علاوه بر سایز بندی پوشک بچه جان ب ب، تعداد پوشک‌ها بستگی به این مسئله دارد که چند بار قصد تعویض پوشک کودک خود را داشته باشید. به گفته بعضی والدین در سال‌های اول ممکن است نیاز باشد روزانه شش یا هفت پوشک مورد استفاده قرار گیرد. ممکن است در عرض یک هفته در حدود 20 پوشک نیاز داشته باشید. این مسئله با شرایط جسمانی کودک متغیر است و آنچه فرزند شما نیاز دارد باید بررسی و نسبت به آن تعداد لازم تهیه گردد. آنچه در این بخش به آن اشاره کردیم صرفا آماری کلی از نظر خانواده‌ها و والدین بود؛ تنها برای آنکه برآوردی اولیه داشته باشید.

https://khabarpu.com/img/post/1684926098.jpg

 

جدول سایز بندی پوشک جان ب ب

برای تهیه سایز بندی پوشک جان ب ب و انتخاب صحیح شما می‌توانید از یک ترازو استاندارد حمام استفاده نمایید و با مراحل زیر پیش روید تا بتوانید کودک خود را وزن کنید:

لباس و پوشک کودک خود را درآورید و سپس در حالی که کودک را در آغوش گرفته اید، روی ترازو بروید. عدد را ثبت کنید. سپس بدون کودک روی ترازو روید. عدد دوم را از عددم اول کم کنید تا وزن کودکتان را به دست آورید.

البته، هنگامی که برای بررسی وضعیت سلامت کودک و معاینه پیش دکتر بروید، آن‌ها نوزاد شما را وزن خواهند کرد. به این ترتیب رشد و تغییرات کودکتان ثبت خواهد شد. از این طریق، می‌توانید اندازه صحیح پوشک مناسب برای کودک خود را پیدا نمایید.

در هنگام خرید به سایز و وزن کودک توجه داشته باشید. چرا که پوشک نباید بیش از حد کوچک باشد و از طرفی دیگر نباید بزرگ‌تر از حد لازم باشد تا مانع حرکت کودک شود. پوشک جان به به سایز 4 برای کودکان بزرگتر مناسب خواهند بود و فضای کافی برای تحرک آن‌ها را فراهم خواهند کرد. برند جان ب ب (Canbebe) پوشک‌های مدرن و راحت تولید می‌کند.

 

سایز

وزن

تعداد پوشک

چه مدت کودک شما به آن نیاز خواهد داشت

سایز 1

2 تا 5 کیلوگرمی

40 عدد

تا حدود 1.7 ماه در حدود 9 عدد پوشک در روز

سایز 2

3 تا 6 کیلوگرمی

52 عدد

تا حدود 2.8 ماه در حدود 8 عدد در روز

سایز 3

4 تا 9 کیلوگرم

45 عدد

تا 5.8 ماه به تعداد 7 عدد در روز یا بیشتر

سایز 4

7 تا 14 کیلوگرم

42 عدد

تا 6.8 ماه به تعداد 7 عدد در روز یا بیشتر

سایز 4+

9 تا 16 کیلوگرم

34 عدد

تا 5.0 ماه به تعداد 6 عدد در روز یا بیشتر

سایز 5

11 تا 18 کیلوگرمی

30 عددی

تا 5.8 ماه به تعداد 6عدد در روز یا بیشتر

سایز 6

15 تا کیلوگرمی

24 عددی

تا 4.1 ماه به تعداد 6 عدد در روز یا بیشتر

 

 


۱۴:۳۳:۰۷ | چهارشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲ | Wednesday 24 / 05 May / 2023