#ماه محرم #یورو 2024 #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #پرسپولیس #استقلال

در قسمت هشتم سریال قطب شمال چه گذشت؟

سریال قطب شمال یکی از سریال های محبوب شبکه نمایش خانگی در این روزهاست که با داستان چالشی و هیجان انگیز خود توانسته مخاطبان زیادی را به دست بیاورد.

اتفاقات قسمت هشتم سریال قطب شمال

این سریال که 8 قسمت آن پخش شده و 4 قسمت آن باقیمانده است، با سرمایه گذاری گروه بین المللی پارس پندار نهاد ساخته شده است. کارگردان سریال امین محمودی یکتا و تهیه کننده آن اکبر تحویلیان است. بازیگران سرشناسی نظیر فرزاد فرزین، آناهیتا درگاهی، نازنین بیاتی و امیر حسین فتحی در این سریال بازی می کنند.

خلاصه از داستان سریال قطب شمال

سریال قطب شمال درباره فردی به نام همایون منصوری است که در سال 1390 قصد داشت با ارغوان ازدواج کند. سامان – دوست صمیمی همایون – نیز به ارغوان علاقه دارد و از این که ارغوان و همایون قصد دارند با هم ازدواج کنند ناراحت است. به همین دلیل نقشه ای کشیده و در شب ازدواج همایون او را به زندان می فرستد. همایون در زندان متوجه خیانت رفقای خود می شود و از همان روز نقشه انتقام را در سر می پروراند. ارغوان نیز طی حادثه ای دچار فراموشی می شود و به دلیل اینکه گذشته خود را به خوبی به یاد نمی آورد با سامان ازدواج می کند.

12 سال بعد یعنی در سال 1402 همایون بر سر اتفاقی از زندان آزاد می شود و به دنبال دوستان قدیمی خود برای انتقام می گردد. او طی ماجراهایی صاحب ثروت عظیمی می شود و یک شرکت بزرگ و بین المللی به نام پارس پندار نهاد تاسیس می کند. همایون هویت و چهره خود را به آرشام یکتا تغییر می دهد. او قصد دارد از 4 نفر به نام های سامان، پرویز، داوود و تاج انتقام بگیرد. به همین دلیل با مشاوره و نقشه های وکیل زبردست خود یعنی پارسا (با بازی ماکان آریا پارسا) به این افراد نزدیک می شود.

ماکان آریا پارسا بازیگر نقش پارسا در قطب شمال

آرشام برای پیش برد نقشه های خود با دختری به نام صحرا ازدواج می کند. تا قسمت هفتم سریال به نظر می رسد که صحرا از روی عشق و علاقه ای که به آرشام دارد، او را در مسیر انتقام یاری می کند؛ ولی اتفاقات قسمت هشتم چیز دیگری را نشان می دهد.

آرشام مایل است که آرام آرام ارغوان را از اتفاقات 12 سال پیش آگاه کند. به همین دلیل با کمک صحرا به دنبال این است که هر چه سریعتر ارغوان حافظه خود را بازیابی کند.

در قسمت هشتم سریال قطب شمال چه گذشت؟

بر طبق نقشه های پارسا، آرشام در یک خانه سالمندان به تاج (مدیر شرکت سابق همایون) نزدیک می شود. آرشام قصد دارد تاج را مجازات کند اما از طریق او متوجه می شود که سامان عامل فراموشی 12 سال پیش ارغوان است. در واقع سامان 12 سال پیش ارغوان را از بلندی به پایین می اندازد که در طی این حادثه ارغوان حافظه کوتاه مدت خود را از دست می دهد.

یکی دیگر از اتفاقات قسمت هشتم سریال، چالش های آرشام و سامان با یکدیگر است. سامان و آرشام قصد دارند با کمک هم، سر داوود و پرویز را کلاه بگذارند. اما در این حین سامان متوجه می شود که آرشام سابقه چندانی ندارد و تمام معاملات خود را با بیت کوین انجام می دهد. آرشام با سامان صحبت می کند و خیال او را تا حدودی راحت می کند.

نازنین بیاتی و آناهیتا درگاهی در قطب شمال

در این حین ارغوان به همراه صحرا برای درمان فراموشی خود به دکتر مراجعه می کند. دکتر به ارغوان توصیه می کند که داروهای خاصی را مصرف کند و به مکان های گذشته که با آنها خاطره دارد برود.

در انتهای قسمت 8 متوجه می شویم که صحرا دنبال پول و ثروت آرشام است و از این رو به او نزدیک شده است. او برای به دست آوردن اطلاعاتی از حساب های آرشام به دفتر وکیل او مراجعه می کند. پارسا متوجه غیر عادی بودن حضور صحرا در دفتر خود می شود و احتمال دارد در قسمت آینده آرشام را از این موضوع مطلع کند.

بهرام به دنبال انتقام از پدر خود یعنی داوود

در ابتدای سریال به نظر نمی رسید که آرشام چالش چندانی برای انتقام داشته باشد. اما قسمت به قسمت بر مشکلات آرشام افزوده می شود و همین موضوع هیجان داستان را بالا می برد. چالش هایی نظیر نقشه های صحرا، شک سامان، خیانت دوستان فعلی آرشام و ... می توانند باعث دوری آرشام از مسیر انتقام شوند. با این حال باید در 4 قسمت آینده ببینیم این سرانجام این داستان چه خواهد شد.

پارسا و عماد - برگ برنده آرشام در مسیر انتقام

طبق قسمت هایی که گذشت، به نظر می رسد که برگ برنده آرشام دو نفر هستند. یکی پارسا وکیل آرشام و یکی هم عماد. با توجه به قسمت های پخش شده تا کنون خیانت یا مورد مشکوکی از این شخصیت ها دیده نشده است.

دکتر ماکان آریا پارسا سرمایه گذار سریال قطب شمال

شهرام قائدی و ماکان آریا پارسا ایفاگر نقش های عماد و پارسا در سریال قطب شمال هستند و بر طبق نظر بسیاری از مخاطبان به خوبی از عهده اجرای نقش خود برآمده اند. ماکان آریا پارسا (مدیر عامل گروه بین المللی پارس پندار نهاد) علاوه بر بازی در سریال قطب شمال، سرمایه گذار این سریال نیز هست. او علاوه بر بازیگری، در حوزه خوانندگی نیز فعالیت می کند و تا کنون 8 آهنگ از خود منتشر کرده است. این اهنگ ها با استقبال خوبی از سوی مخاطبان همراه بوده و به نظر می رسد که آینده خوبی را می توان برای ماکان آریا پارسا در حوزه موسیقی متصور بود.


۳:۵۸:۰۶ | دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳ | Monday 24 / 06 June / 2024