#دولت چهاردهم #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #المپیک #غزه #تراکتورسازی تبریز #استقلال #پرسپولیس

ایا صندوق های سرمایه گذاری در آمریکا برای سرمایه گذاری مناسب هستند؟

سرمایه‌گذاری در آمریکا یکی از مواردی است که بسیاری از سرمایه داران دنیا به آن گوشه نظری دارند و در فرصت مناسب برای آن اقدام خواهند کرد.

آمریکا بزرگترین اقتصاد جهان را دارد و از ثبات اقتصادی بالایی برخوردار است. این امر به معنای فرصت‌های سرمایه‌گذاری متنوع و همچنین پتانسیل بازدهی بالا است.

در کنار ثبات و بازدهی بالا، آمریکا بازاری گسترده با مقررات مقبول است که به کسب و کارها اجازه می‌دهد تا به راحتی فعالیت کنند و رونق بگیرند. این امر سرمایه‌گذاران را به سرمایه‌گذاری در این کشور جذب می‌کند.

مهمترین نکته برای سرمایه گذاری در آمریکا انتخاب نوع سرمایه گذاری است. آیا فقط می خواهید در این بازار پر رونق شریک باشید یا مایل هستید بتوانید از طریق سرمایه گذاری اقامت دائم آمریکا را اخذ نمایید؟

صندوق های سرمایه گذاری در آمریکا

صندوق های سرمایه گذاری در آمریکا

در گذشته مردم آمریکا تمایل بیشتری برای سرمایه گذاری در بانک ها داشته اند اما با گذشت زمان تمایل مردم برای سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری بیشتر شده است تا جایی که امروزه مردم آمریکا یکی از طرفداران این صندوق ها هستند و تمامی وجوه خود برای پس انداز دوران بازنشستگی، تحصیل فرزان در سال های آتی و یا هر مورد ضروری که ممکن است در آینده با آن رو به رو شوند را در این صندوق ها سرمایه گذاری می کنند. به عبارت دیگر می توان گفت که ریسک پذیری مردم آمریکا افزایش یافته است. همچنین صندوق های سرمایه گذاری از سال 2007 تا کنون روند صعودی از نظر میزان سرمایه و ارزش کل خالص دارایی ها داشته اند.

مقررات صندوق های سرمایه گذاری در آمریکا

قوانین مربوط به صندوق های سرمایه گذاری آمریکا در سال 1940 برای اولین بار نوشته شده است و در طی سال های متمادی اصلاحاتی بر آن وارد شده است. این قوانین به طور کلی عبارتند از:

سرمایه گذاری در آمریکا

اخذ اقامت با سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری آمریکا

به طور کلی سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری آمریکا به تنهایی منجر به اخذ اقامت این کشور نمی شود. برنامه های مهاجرتی متعددی در ایالات متحده وجود دارد که به سرمایه گذاران خارجی اجازه می دهد در صورت سرمایه گذاری قابل توجه در اقتصاد آمریکا، اقامت دائم یا گرین کارت را دریافت کنند. با این حال، سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری به طور خاص در هیچ یک از این برنامه ها واجد شرایط محسوب نمی شود. بنابراین اگر مایل هستید تا از طریق سرمایه گذاری اقامت دائم آمریکا را دریافت کنید، روش هایی مانند سرمایه گذاری در املاک، بورس و صندوق های سرمایه گذاری برای شما مناسب نیست. این روش ها به کسب اقامت دائم آمریکا منجر نمی شوند. تنها راه دریافت اقامت دائم آمریکا سرمایه گذاری در کسب و کارهای پیشنهادی در ایالات متحده است.

سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری در آمریکا می تواند گام بعدی و پس از دریافت اقامت دائم آمریکا باشد. بنابراین درصورتی که می خواهید حتما در صندوق سرمایه گذاری و بورس آمریکا سرمایه گذاری کنید، بهتر است این کار را در کنار بیزینس اصلی خود داشته باشید و از قبل برای این سرمایه گذاری اطلاعات دقیق را بدست آورید و یا از مشاوران حرفه ای کمک بگیرید. به خاطر داشته باشید که برای سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری آمریکا جانب احتیاط را حفظ نمایید و تمام مبلغ سرمایه خود را در صندوق های سرمایه گذاری و بورس وارد نکنید و همچنین از قرار دادن کل حجم نقدینگی خود در یک زمینه خاص خودداری کنید. پخش کردن سرمایه ها در بخش های مختلف مانع از ضررهای شدید و یا از دست رفتن کل سرمایه شما می شود.

معایب سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری آمریکا

با این حال، سرمایه‌گذاری در آمریکا نیز ریسک های خاص خود را دارد که برخی از آنها عبارتند از:

صندوق های سرمایه گذاری در آمریکا مناسب هستند؟

سرمایه گذاری در آمریکا با رویال اپلای

سرمایه گذاری در آمریکا یکی از تصمیم هایی است که ممکن است ریسک نسبتا بالایی داشته باشد. با توجه به اینکه سرمایه گذاری در آمریکا نیاز به حداقل 800 هزار دلار سرمایه دارد و سایر انواع سرمایه گذاری ها مانند سرمایه گذاری در سهام، ملک و... به شما امکان دریافت گرین کارت آمریکا را نمی دهد بهتر است تا از خدمات یک وکیل مهاجرت به آمریکا حرفه ای برای سرمایه گذاری کمک بگیرید. نیمی از مسیر مهاجرت آسان با انتخاب یک مجموعه مهاجرتی حرفه ای امکان پذیر است. مجموعه رویال اپلای با سابقه ای درخشان در ارائه خدمات مهاجرت به آمریکا و کانادا بهترین انتخاب برای سرمایه گذاری مطمئن در آمریکا است. تیم وکلای خبره این مجموعه با دانش به روز خود خدمات حرفه ای را به شما ارائه می دهند و به شما کمک می کنند تا با انتخاب یک بیزینس آینده دار، سود آتی و حفظ اصل سرمایه خودتان را تضمین نمایید.

موسسه مهاجرتی رویال اپلای خدمات مشاوره برای سرمایه گذاری، مهاجرت، اخذ ویزا، دریافت اقامت دائم، ویزای توریستی، تحصیل در آمریکا و کانادا را ارائه می کنند. در صورت تمایل می توانید برای دریافت مشاوره رایگان از این مجموعه با شماره تلفن 22407171-021 تماس حاصل نمایید.


۱۸:۲۶:۵۷ | پنجشنبه ۷ تیر ۱۴۰۳ | Thursday 27 / 06 June / 2024