آزادسازی سهام عدالت samanese.ir
اخبار مجلس
وضعیت راه‌ها
اخبار کرونا
قیمت خودرو
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
سامانه سجام بورس sejam.ir
سامانه فروش ایران خودرو esale.ikco.ir
سامانه فروش سایپا saipa.iranecar.com
سامانه امتا ecsw.ir
اخبار فرهنگیان

یک پیشنهاد مخصوص برای استادکارها، متخصص ها و بیکارها!

اگر به ‌دنبال افرادی هستید که در تخصص خود بهترین بوده و کارهای شما را به بهترین وجه انجام دهند، کارسی همان جایی است که باید باشید.

https://khabarpu.com/img/post/1579512723.jpg  

اگر به دنبال شغل یا فرصت‌های اشتغال هستید و مدت زیادی بیکار مانده‌اید، اگر جزو دسته متخصصین و تعمیرکاران، استادکاران  و یا حتی کارگران ساده هستید،  کارسی  همان جایی است که باید باشید. تنها کاری که باید انجام بدهید اینست که وارد وب سایت کارسی شوید ویا از گوگل پلی،  اپلیکیشن کارسی رو دانلود کنید.

https://khabarpu.com/img/post/1579512738.jpg

ثبت نام و ثبت آگهی در کارسی رایگان است و میتوانید بدون واسطه و مستقیم با هر خدمات دهنده ای صحبت کنید و در مورد شرایط کار و قیمت با او به توافق برسید.

اگر صاحب شغلی هستید یا کسب و کار تازه ای ایجاد کرده اید، می توانید از کارسی برای نمایش و تبلیغات هدفمند کسب و کار خود استفاده کنید و بیشترین تعداد مشتری را داشته باشید. در تبلیغات ویژه، آگهی های شما در سطح کشوری، استانی و یا شهری در سایت، اپلیکیشن و صفحات اجتماعی برای هزاران نفر نمایش داده میشه.

https://khabarpu.com/img/post/1579512748.jpg

کارسی بانک جامع مشاغل و کسب و کاره که بیش از هزار شغل خدماتی، مهارتی و تخصصی رو در بر میگیره. هر نوع از نیازمندی ها و خدمات از قبیل مشاغل تخصصی مثل وکالت، پزشکی، دامپزشکی، برنامه نویسی، حسابداری و ... مشاغل ساختمانی مثل بنایی، نجاری، نقاشی، گچ کاری، برقکاری، لوله کشی و... مشاغل تعمیراتی مثل تعمیر تجهیزات خانگی و صنعتی، تعمیر موبایل و کامپیوتر، تعمیر ماشین و موتور و دوچرخه و... مشاغل مهارتی مثل خیاطی، آرایشگری، آشپزی، قالیشویی و مبل شویی، خدمات حمل و نقل، اسباب کشی، سرویس مدارس، اجاره ماشین و ... مشاغل آموزشی مثل آموزش موسیقی، آموزش دروس دبیرستان و کنکور، آموزش رشته های ورزشی، آموزش برنامه نوسی و صدها شغل و کسب و کار دیگه  در کارسی وجود داره.

برخلاف سایر وب سایتها و برنامه ها، محدودیت زمانی برای نمایش آگهی ها در کارسی وجود ندارد و آگهی های کسب و کار تا هر زمانی که بخواهید در سامانه کارسی به صورت رایگان نمایش داده می شود.

برای دانلود اپلیکیشن کارسی روی عکس زیر کلیک کنید.

https://khabarpu.com/img/post/1579513151.jpg

 

برای ثبت کسب و کار خود در کارسی، روی عکس زیر کلیک کنید.

https://khabarpu.com/img/post/1579513161.png


۱۶:۰۲:۱۰ | دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ | Monday 10 / 02 February / 2020