کرونا
بورس
قیمت سکه و طلا
نرخ ارز
آزادسازی سهام عدالت samanese.ir
دارایی سهام عدالت sahamedalat.ir
سامانه سجام sejam.ir
وام اجاره مسکن tem.mrud.ir
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار فرهنگیان

تحصیل و مهاجرت به روسیه

روسیه پهناورترین کشور جهان و یکی از تاریخی ترین و توریست پذیر ترین کشور ها در جهان است؛ و در هر سال تعداد زیادی از مردم جهان به این کشور مسافرت می کنند.

https://khabarpu.com/img/post/1594192202.png

شرایط اخذ اقامت روسیه

با توجه به شرایط زندگی نسبتا مرفح و همچنین اقتصاد بزرگ این کشور و آزادی های اجتماعی این کشور یکی از مقاصد مناسب جهت ادامه زندگی بسیاری از مهاجران می باشند. موسسه بین المللی حقوقی و مهاجرتی ستاره داوود، از موسسات تجاری معتبر بوده که دارای شماره ثبت کشور روسیه و زیر نظر کشور روسیه فعالبت قانونی می نماید و با توجه به شرایط شما بهترین راه اخذ اقامت روسیه را به شما نشان می دهد و علاوه بر این به شما کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه بتوانید در مرحله اول ویزای مناسب خود را گرفته و پس از آن نسبت به ادامه مسیر اخذ اقامت روسیه اقدام کنید. شما برای دریافت اقامت روسیه باید مراحل قانونی بسیاری را پشت سر بگذارید.

سند جدید آسان سازی اخذ اقامت روسیه که به امضا ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه رسید.

ولادیمیر پوتین 24 اپریل 2020 قواین جدید اخذ شهروندی روسیه را امضا کرد!

در قوانین جدید امضا شده توسط ولادیمیر پوتین شخص خارجی برای اخذ شهروندی روسیه نیازمند خارج شدن از شهروندی قبلی خود نیست.در قوانین قبلی اشخاص خارجی برای گرفتن پاسپورت روسی باید سندی دال بر خارج شدن از شهروندی خود یا عدم امکان قانونی خروج از شهروندی خود ارایه می نمودند ولی با امضای قانون جدید صرفا ارایه سندی مبنی بر تقاضای خروج از شهروندی کشور سابق کافی می باشد. این قانون ممکن است برای ایرانیان مقیم روسیه از این نظر بسیار مهم باشد که بر اساس قوانین ایران یک ایرانی بسیار دشوار می تواند از شهروندی خود خارج شود و بسیاری از ایرانیان دارای اقامت روسیه به این دلیل که نمی توانستند بر اساس قانون به اداره مهاجرت روسیه مدرکی مبنی بر خروج از شهروندی ایران ارایه دهند ، نمی توانستند شهروندی روسیه بگیرند و از مزایای شهروندی روسیه بهره مند گردند.

متقاضیانی که خواهان به اخذ اقامت روسیه می باشند، می توانند از روش هایی که در ادامه به آنها اشاره می شود، نسبت به اخذ اقامت کشور روسیه اقدام نمایند.

 

جهت اطلاع کامل از شرایط اخذ اقامت روسیه اینجا را کلیک کنید.

 

https://khabarpu.com/img/post/1594192218.jpg

تحصیل رایگان در روسیه

شرایط اخذ بورسیه، تحصیل رایگان در روسیه

کشور روسیه یكی از چند كشور ِجهان است كه برای دانشجویان خارجی هم همچون دانشجویان روسی شرایط تحصیل یکسانی ارائه می نماید. سهمیه اختصاصی  به دانشجویان توسط وزارت علوم روسیه ، نه تنها برای دوره كارشناسی ، بلكه برای  مقاطع بالاتر تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری هم شامل می گردد . دانشگاه های بسیاری در این کشور می توانند نسبت به درخواست بودجه از دولت فدرال روسیه جهت آموزش دانشجویان خارجی درخواست دهند که همین امر موجب می گردد این کشور سالیانه تعداد قابل توجهی دانشجویان خارجی را جهت تحصیل رایگان در این کشور به خود بپذیرد.

Rossotrudnichestvo  یك ارگان دولتی در کشور روسیه است كه ، وظیفه اش دریافت و جمع آوری اطلاعات و توزیع مدارك و برنامه ها جهت تحصیل در روسیه می باشد. پروسه درخواست برای تحصیل در روسیه شرایطی دارد که برای شما تشریح می کنیم. به دلیل وجود تقاضای نسبتا بالا از کشور های مختلف به ویژه کشر های سابق عضو اتحاد جماهیر شوری، سازمان مستفلی مسئولیت جمع آوری اطلاعات متقاضیان تحصیل رایگان در روسیه را بر عهده دارد.

شرایط بورسیه پزشکی روسیه و بورسیه دندانپزشکی روسیه

رشته های پزشکی و دندانپزشکی در روسیه در سالهای کنونی از سال 2015 به بعد مورد توجه بسیاری از دانشجویان خارجی و همچنین دانشجویان کشور ما قرار گرفته است. علت این استقبال گسترده دلایل زیادی دارد که می توان به هزینه پایین تحصیل در رشته های علوم پزشکی در روسیه و  همچنین جایگاه های بالای علمی در دانشگاه های روسیه اشاره نمود. ولکن نکته ای که کم و بیش مورد توجه افراد بسیاری قرار دارد امکان اخذ بورسیه رایگان روسیه در رشته های علوم پزشکی و دندانپزشکی می باشد و این به معنای تحصیل کاملا رایگان در یکی از پولساز ترین رشته های درسی دنیا و در یکی از بهترین کشور های ارائه دهنده خدمات علوم پزشکی در جهان می باشد، رویایی که اگر چه دست نیافتنی می پندارید ولی انجام پذیر است. باید گفت دریافت فاند پزشکی و دندانپزشکی در تمامی دانشگاه علوم پزشکی معتبر کشور روسیه در دسترس می باشد.همچنین این بورسیه تحصیلی رایگان روسیه برای همه دانشجویان خارجی غیر روسی می باشد و جدای از بورسیه دولتی این کشور برای دانشجویان روس است. این بورسیه رایگان کاملا از آنچه برای دانشجویان روس می باشد مجزا بوده و کاملا متخص دانشجویان خارجی است.

 

جهت اطلاع کامل از شرایط تحصیل رایگان در روسیه این لینک را مشاهده نمایید.

 

https://khabarpu.com/img/post/1594192237.png

 

موسسه اعزام دانشجو به روسیه

شرایط اعزام دانشجو به روسیه گروه بین المللی ستاره داوود

آیا از شرایطی که یک موسسه اعزام دانشجو به خارج یا به طور تخصصی موسسه اعزام دانشجو به روسیه، باید دارا باشد آگاهی دارید؟ مهمترین نکته در درجه اول این است که این موسسات باید شناخته شده و با سابقه طولانی در این امر باشند. روسیه کشوری است ه سالانه تعداد بسیاری از متقاضیان تحصیل در روسیه و مهاجرت به خارج از کشور را در خود جای می دهد. تحصیل در کشور روسیه به واسطه هزینه های نسبتا پایین آن نسبت به دیگر کشور های جهان و همچنین سطح علمی دانشگاه های آن انتخاب طلایی برای متقاضیان  و دانشجویان جویای علم به حساب می آید.

گروه بین المللی ستاره داوود به عنوان کارگزار حقوقی و تخصصی اعزام دانشجو به روسیه در کنار دیگر فعالیت های خود بالغ بر 10 سال سابقه مدیریت دانشجویان خارجی را بر عهده داشته است. با توجه به آمار ارائه شده در منابع کشور روسیه این کشور سالانه بیش از یکصد هزار دانشجوی بین المللی را در خود پذیرش می نماید. با توجه به موقعیت جغرافیایی و همچنین سیاسی روسیه و همکاری های دوستانه فی مابین دو کشور ، در سالیان اخیر این کشور به یکی از گزینه های بسیار مناسب برای دانشجویان ایرانی تبدیل گردیده است.

با توجه به شمار متقاضیان تحصیل در کشور روسیه، در حال حاضر موسسات بسیاری در داخل و خارج کشور اقدام به اعزام دانشجو به کشور روسیه را انجام  میدهند که با توجه به اینکه بعضی از آنها شرکت های معتبر بوده و برخی دیگر کلاهبرداران عمر و سرمایه جوان ها می باشند، از این رو انتخاب یک موسسه مناسب و معتبر جهت اقدام به تحصیل در این کشور به امری حیاتی تبدیل گردیده است. گروه بین المللی ستاره داوود با سابقه یک دهه فعالیت به مرکزیت کشور روسیه و با ثبت قانونی در این کشور زیر نظر دولت کشور روسیه فعالیت های حقوقی و مهاجرتی از قبیل اعزام دانشجو به روسیه را به متقاضیان ارائه می نماید، ما سالانه بیش از 200 دانشجو را به اقصا نقاط روسیه و به دانشگاه های مختلف جهت ادامه تحصیل در تمامی رشته های درسی اعزام می نماییم.

 

زمان اقدام برای اخذ پذیرش تحصیلی و اعزام دانشجو به روسیه چه موقع است و شروع سال تحصیلی در چه زمانی است؟

دوره پادفک از تاریخ 29 شهریور ماه هر سال آغاز می شود اما ممکن است این تاریخ برای دوره پادفک مشخصا تغییر یابد که به شما اطلاع داده خواهد شد. همچنین سال تحصیلی کورس های اصلی از 10 شهریور ماه هر سال در کشور روسیه آغاز می شود. ما به شما پیشنهاد می کنیم از اوایل تیر ماه نسبت به آغاز روند پذیرش خود در دانشگاه یا دیگر شیوه های مهاجرتی اقدام نمایید. مشاوران موسسه حقوقی ما به صورت رایگان شما را برای بهترین انتخاب ممکن یاری می نمایند.

موسسه اعزام دانشجو به روسیه ثبت شده و طرف قرارداد با بهترین دانشگاه های کشور روسیه

تخصص ما انجام کلیه امور حقوقی و غیره بعلاوه اعزام دانشجو به روسیه می باشد.

گروه بین المللی ستاره داوود

کارگزار تخصصی روسیه

با ما تماس بگیرید

www.davidstar.net

 


۱۱:۴۷:۰۳ | چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ | Wednesday 08 / 07 July / 2020